BİZİ YAKINDAN TANIYIN...

ALPASLAN EMLAK

                                                                        Misyonumuzdur…

Sektörde sistemin en düzgün şekilde işleyişine katkıda bulunarak ve adımızı en dürüst ve başarılı Emlak Firmaları listesinin başına yazdırmak

                                                                  Vizyonumuzdur…

Müşterilerimizin içinde bulunduğu her durumu anlayabilmek için azami gayret göstermek ve empati yapmak

                                                                  Sözümüzdür…

“Çalışmalarıma hemen başlayabilmek için onaylarınızı rica ediyorum”

Hayatınızdaki Önemli Kararlar İçin, Başarısı Kanıtlanmış Profesyonellerden Destek Alın.

Yetki alarak  çalışmak bana neler kazandırır..?

Yetkili müşteri temsilcisi, evinizin satışından sorumlu tek kişidir.

Sözleşmeli portföy olunca Müşteri Temsilcisi gayrimenkulünüzü satmak için açık portföye göre çok daha fazla çaba sarfedecek ve motive olacaktır.

Müşteri temsilcisinin yetkili olması bana ne fayda sağlar?

Müşteri Temsilcisi, satış şansını artırmak ve kazanç elde etmek için portföy hakkında olanaklar çerçevesinde herkesi bilgilendirecek ve potansiyel alıcı gruplarına ulaşacaktır.

Yetki verilmeden çalışmak bana neler kaybettirir?

Portföyümün satışından herkesin sorumlu olması iyi bir şey değil mi?

Portföyünüzün satışından kimse sorumlu olmayacaktır. Bu durum problemlerden sadece bir tanesidir. Aranızda sözleşme olmadığı için hiç kimse kendini sorumlu hissetmeyecek ve Portföyünüzün satışı için gerekli ve önemli ilgiyi göstermeyecektir.

Neden bu böyledir..?

Çünkü bir portföyün satış süreci, emlak ofisi tarafından yapılacak belirli bazı yatırımları ve harcamaları gerektirir (Gazete ilanı, internet reklamı, vb.) Eğer bir emlak ofisinin, bütün bu harcamaları yapacak olmasına rağmen, yine de komisyon alamama ihtimali varsa, satış motivasyonu çok düşük olacak ve bu masrafı yapmak istemeyecektir.

Ama portföyünü satan emlakçı en nihayetinde benden satış komisyonu almayacak mı?

Alacaktır. Ancak ya kendisi masrafları yaptıktan sonra tam satışı kapamak üzereyken, başka bir emlakçı esas satışı yaparsa..?Böyle bir durumda sözleşmesiz çalışan emlakçı hiç bir komisyon almaya hak kazanmayacaktır.

Uzun lafın kısası, bir çok emlak ofisi ile çalışmak bir çok müşteri getirmeyecek mi?

Pek değil. Sizin gayrimenkulünüzü de belki satarım düşüncesiyle, yani “elde bulunsun diye“ diğer satılık gayrimenkulleri arasına koyacak ve belki alıcı bulacağı başka açık portföylere yönlenecektir.

Müşteri Temsilcisi evinizin satışında sizi en iyi şekilde temsil edecektir.Siz sadece portföyün satış yetkisini verdiğiniz Gayrimenkul Danışmanı ile bağlantı halinde olacaksınız ve başınız ağrımayacak.Satıcı sözleşmeli portföy ile açık portföye göre daha iyi sunum ve daha iyi bir hizmet alacaktır.

 

 

ALPASLAN EMLAK